The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: Milý Knižíšku potřetí

pátek 23. října 2015

Milý Knižíšku potřetí

Drazí čtenáři, mnozí z vás na to už netrpělivě čekají, ani letos bychom vás nemohly s Knižíškem zklamat! Vánoce se kvapem blíží a s nimi i ten moment, kdy každý pod stromečkem rozbalí své dárečky, proto by bylo pěkné, kdybychom si udělali i takové menší blogerské Vánoce!
                                                              
Co je Knižíšek zač?
Pro ty, co nevědí - Knižíšek je vánoční akce pro všechny čtenáře, kteří by rádi pod stromečkem našli o knížku navíc. Zapojit se může každý člověk, co rád někomu knížku daruje, a na oplátku dostane od někoho dalšího knižní dáreček, ať jsou ty Vánoce o něco pěknější! A protože ve dvou se to lépe táhne, s letošním Knižíškem mi vypomáhá Rachel Roo, takže pokud budete cokoli potřebovat či se na něco zeptat, nebojte se obrátit i na ni!

Jak to bude probíhat? 
 • Pod článkem najdete formulář, který je potřeba vyplnit. Tam zadáte vaši přezdívku (pokud nemáte blog, stačí jméno), adresu, kontaktní údaje a seznam vašich knižních přání o délce 3-5 titulů, které byste rádi našli pod stromečkem (držte se, prosím, "rozumné" částky a vybírejte zhruba do 350,-)
 • Knížka může být jak česká/slovenská, tak i v cizím jazyce, můžete vybírat i z těch, které vyjdou až na začátku prosince.
 • Až skončí přihlašování, pošleme vám adresu náhodného účastníka akce a jeho seznam knížek.
 • Vyberete jednu (nebo i více, pokud jste milionáři) knížku a na danou adresu pošlete. Můžete přidat i nějaké drobnosti (záložky, nálepky), ale nemusí se týkat zrovna čtení (třeba i něco drobného na zub), to je čistě jen na vás.
 • Bylo by pěkné také knížku zabalit do vánočního papíru (a pak ji teprve zabalit do obálky), aby to pod tím stromečkem pěkně vypadalo!
 • Až dostanete balíček, neotvírejte ho dříve než 24.! Tedy... kontrolovat to nemůžeme, ale zkuste si to překvapení skutečně nechat až na Štědrý den, pak z něj budete mít větší radost!
Opět vám nebudeme prozrazovat přezdívku Knižíška (pokud nějakou bude mít), věříme ale, že to bude ve většině případů dost jasné vzhledem k facebookovým knižním skupinám a mudlovským jménům všech blogerů. Ale o malé tajemno se pokusit můžeme, ne? :)

Podmínky pro účast 
 • musíte vyplnit formulář
 • zápis probíhá ode dneška do půlnoci 15. listopadu
 • akce je pro obyvatele ČR i SR
 • zúčastnit se mohou i čtenáři, kteří nemají svůj vlastní blog
 • opravdu musíte poslat knihu! (prosíme o poctivost, nechceme přece nikomu zkazit Vánoce)
 • pokud si po přihlášce účast rozmyslíte, dejte nám ještě před uzavřením zápisu vědět, abychom vás mohly smazat, protože poté je účast závazná
 • byly bychom rády, kdybyste si dali na své blogy (pokud máte) ikonku akce, ať nalákáme co nejvíce Knižíšků (avšak povinností pro účast to není)
 • předem upozorňujeme, že tuto akci pouze logisticky organizujeme, nejsme jejími sponzory či tak něco, takže pokud vám knížka nedojde, není to naše vina, vážně ne, sice se předem omlouváme, pokud se to stane, mrzí nás, že se na vás někdo vykašlal, ale vstup do projektu je na vlastní riziko!

FORMULÁŘ ZDE


Doufáme, že se vás zapojí co nejvíce a že účast bude alespoň tak hojná, jako byla v loňském roce! Sice je to ještě brzo, ale i tak vám přejeme krásné knižní Vánoce!

6 komentářů:

 1. formulár som vyplnila :) ale niesom si istá či som napísala dobrý e-mail a to je problém. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Super! Ani jsem nevěděl že to pokračuje. Účastnil jsem se prvního ročníku, a tak teď se zúčastním znovu ^^

  OdpovědětVymazat
 3. Chcem sa opýtať. Už ste zasielali e-maily?

  OdpovědětVymazat
 4. Už jste posílali e-maily? Zatím marně čekám :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já taky čekám:) Tak jsem zvědavá, jestli už něco probíhá:)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj..chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi už posílala emaily (můj mail je upircatko22@gmail.com) nechci na tebe nijak tlačit..jen bych ráda aby se to stihlo :))

  OdpovědětVymazat