The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: Waiting on Wednesday (#1)

čtvrtek 12. dubna 2012

Waiting on Wednesday (#1)

Týdenní meme Waiting on Wednesday je hostováno stránkou Breaking the Spine a koná se každou STŘEDU. Jde o to, že se uveřejní kniha, kterou jste ještě nečetli a s velkým nadšením ji očekáváte.


Anotace
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Po téhle knize pošilhávám už docela dlouho a mám na ní jen jednu reakci - Ííííííp! =D Co jsem tak z recenzí četla, vždycky vyšla s výborným hodnocením a čtenáře do děje totálně vtáhla. Doufám, že tomu tak bude i se mnou, protože tohle je téma pro mě naprosto neznámé a moc se těším! =)
Žádné komentáře:

Okomentovat