The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: Vánoce jsou zase tady!

úterý 4. prosince 2012

Vánoce jsou zase tady!


Tento projekt pořádá Niklaus. O co jde? Každou sobotu přidat nějaký tematický článek, který se týká Vánoc a všeho okolo. Projekt začal už 24.11, já začínám až teď (v poslední době nebyl čas obíhat blogy a sledovat "trendy" =D), tudíž na první článek se můžete těšit již za několik dní.

Témata:

8.12- Dárky: Jaké dárky jsou vaše nejoblíbenější? Obdarováváte i ostatní, nebo jen oni obdarovávají vás? A jaký dárek Vám udělal v životě největší radost? Můžete napsat cokoliv vás napadne.

15.12- Pečení vánočního cukroví: Pečete doma vánoční cukroví nebo ho kupujete v obchodě? A jaké je vaše nejoblíbenější? Kdo při pečení pomáhá nejvíc anebo někdo nepomáhá vůbec? Můžete klidně přidat i recept a fotku vašeho cukroví ;)

22.12- Vánoční nálada u vás doma a ve vašem okolí: Posloucháte tradiční české koledy nebo trochu novější anglické a nebo vůbec? Jak berete ten vánoční shon všude kolem, lidi nakupující na poslední chvíli, atd? Nakupujete taky na poslední chvíli nebo raději dřív? A co vaše okolí? Zase se rozepište jak chcete ;)

S projektem se na vás budu brzy těšit (a moc se omlouvám, že poslední dobou nemám moc plodné období, školy je až nad hlavu , ani ty knížky číst nestíhám =X).

1 komentář: