The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: Milý Knižíšku podruhé

neděle 26. října 2014

Milý Knižíšku podruhé

Drazí čtenáři,
mnozí z vás na to už netrpělivě čekají, ani letos bych nemohla s Knižíškem zklamat! Vánoce se kvapem blíží a s nimi i ten moment, kdy každý pod stromečkem rozbalí své dárečky, proto by bylo pěkné, kdybychom si udělali i takové menší blogerské Vánoce!


Co je Knižíšek zač?
Pro ty, co nevědí - Knižíšek je vánoční akce pro všechny čtenáře, kteří by rádi pod stromečkem našli o knížku navíc. Zapojit se může každý člověk, co rád někomu knížku daruje, a na oplátku dostane od někoho dalšího knižní dáreček, ať jsou ty Vánoce o něco pěknější!

Jak to bude probíhat?
- Pod článkem najdete formulář, který je potřeba vyplnit. Tam zadáte vaši přezdívku (pokud nemáte blog, stačí jméno), adresu, kontaktní údaje a seznam vašich knižních přání o délce 3-5 titulů, které byste rádi našli pod stromečkem (držte se, prosím, "rozumné" částky a vybírejte zhruba do 350,-)
- Knížka může být jak česká/slovenská, tak i v cizím jazyce, můžete vybírat i z těch, které vyjdou až na začátku prosince.
- Až skončí přihlašování, pošlu vám adresu náhodného účastníka akce a jeho seznam knížek.
- Vyberete jednu (nebo i více, pokud jste milionáři) knížku a na danou adresu pošlete. Můžete přidat i nějaké drobnosti (záložky, nálepky), ale nemusí se týkat zrovna čtení (třeba i něco drobného na zub), to je čistě jen na vás.
- Bylo by pěkné také knížku zabalit do vánočního papíru (a pak ji teprve zabalit do obálky), aby to pod tím stromečkem pěkně vypadalo! Pro inspiraci se můžete podívat na fotky z loňského roku.
- Až dostanete balíček, neotvírejte ho dříve než 24.! Tedy... kontrolovat to nemůžu, ale zkuste si to překvapení skutečně nechat až na Štědrý den, pak z něj budete mít větší radost!
- Nafoťte balíček, který vám přijde od vašeho Knižíška a fotku pošlete na mail blogu (dreamsaboutbooks@gmail.com) nebo do zpráv na facebookové stránce blogu. /to není podmínka, ale všechny fotky uvítám\

Opět vám nebudu prozrazovat přezdívku Knižíška (pokud nějakou bude mít), věřím ale, že to bude ve většině případů dost jasné vzhledem k facebookovým knižním skupinám a mudlovským jménům všech blogerů. Ale o malé tajemno se pokusit můžeme, ne? :)

Podmínky pro účast
- musíte vyplnit formulář
- zápis probíhá ode dneška do půlnoci 23. listopadu
- akce je pro obyvatele ČR i SR
- zúčastnit se mohou i čtenáři, kteří nemají svůj vlastní blog
- opravdu musíte poslat knihu! (prosím o poctivost, nechceme přece nikomu zkazit Vánoce)
- pokud si po přihlášce účast rozmyslíte, dejte mi ještě před uzavřením zápisu vědět, abych vás mohla smazat, protože po 23.11. je účast závazná
- byla bych ráda, kdybyste si dali na své blogy (pokud máte) ikonku akce, ať nalákáme co nejvíce Knižíšků (avšak povinností pro účast to není)

Doufám, že se vás zapojí co nejvíce a že účast bude alespoň tak hojná, jako byla v loňském roce! Sice je to ještě brzo, ale i tak vám přeji krásné knižní Vánoce!

(Přihláška uzavřena)


30 komentářů:

 1. To je krásné! Bohužel teď nemám peníze, spís by mi vyhovovalo poslat nějakou, co mám a nechci :D No ještě uvidíme :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký nápad, takový swap na jistotu :-)
  Omlouvám se jestli to vypadá blbě, ale mám pár knížek, které ráda za poštovné daruju (no, ve skutečnosti je jich víc, ale jsem líná to dát dohromady), tak kdyby něco :D http://psaniocteni.blogspot.cz/p/knizni-vymena.html

  OdpovědětVymazat
 3. To je úžasný nápad, rozhodně se taky zapojím! :3

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle by mě nikdy nenapadlo :) určitě se zapojím :)

  OdpovědětVymazat
 5. Chtěla bych se zeptat jak si mám na blog dát ikonku? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, obrázek si zkopíruj do svého menu, článku, čehokoli a udělej to tak, aby se při kliknutí na něj dostal čtenář na tenhle článek. Ale jelikož nevím, jakou doménu používáš (blog, blogspot, wordpress..), tak nemohu více pomoci.. :)

   Vymazat
 6. Jeee! Minulý rok jsme se zúčastnila, tento rok jdu na to taky. Je to super. tentokrát ale balíček, komu budu posílat dost "vytuním" aby to bylo super překvápko! :) Jsi skvělá, že to organizuješ, musí s tím být hromada práce. Snad všechny vyjde a budou všichni spokojení :)

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělý nápad :) taky bych se zapojila :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak a jedu v tom taky. :D Je to můj první Knižíšek, moc se na něj těším. :) Jinak máš můj obdiv, že se do organizace pouštíš. :) Už se klepu, už se těším... :))

  Hnízdo zvrhlé Narcisky

  OdpovědětVymazat
 9. Jupíí :D Minulý rok som sa nezapojila, ale tento rok sa určite zapojím :)

  OdpovědětVymazat
 10. Neviem, či sa zapojím, ale určite budem zdieľať na blogu :) Skvelá akciaaa! :3

  OdpovědětVymazat
 11. Skvělý, že se projekt opakuje. Super nápad a obdiv k námaze, kterou k projektu vynakládáš. Letos bych se ráda zapojila. Tak snad mi to vyjde. ;)

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj, chcela by som sa opýtať - funguje to tak, že účastníkovi zo SR dáš niekoho zo SR, alebo je to náhodne? lebo by som sa veľmi rada zapojila, ale poštovné do ČR je dosť drahé... :) Ďakujem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, záleží na tom, co si kdo vyplní ve formuláři - můžeš si vybrat, že chceš poslat jen balíček v rámci svojí země, to ti pak přidělím někoho ze Slovenska. Pak si můžeš zaškrtnout, že ti to nevadí, ale větřinou přiděluji Čechy k Čechům a Slováky ke Slovákům, maximálně kdyby to nevyšlo. Ale pokud dáš, že chceš pouze poslat balíček po Slovensku, tak to budu respektovat, tudíž s tím není problém. :)

   Vymazat
 13. Skvělý projekt! :-) Už se těším, až budu svému Knížíškovi balit dárek :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Skvělý nápad! Jdu se přihlásit :)

  OdpovědětVymazat
 15. O projektu slyším poprvé až teď, přihláška je vyplněná s chutí se zapojuju :)

  OdpovědětVymazat
 16. Projekt vypadá zajímavě, ale já se nerada loučím s knihami ;-)

  OdpovědětVymazat
 17. To je bezvadný nápad. Jsem přihlášena a už se těším. I když chvíli trvalo, než jsem našla knížky, o které bych si neřekla už příbuzným, ale nakonec jich bylo zase příliš - no co koupí se jindy :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Supersky napad uz sa prihlasujem :-)

  OdpovědětVymazat
 19. je to úžasný nápad, idem sa zapojiť :)

  OdpovědětVymazat
 20. už jsem přihlášená :) super nápad a už se moc těším :)

  OdpovědětVymazat
 21. Rozhodnuto! Jdu do toho! :) Minulý rok mi to nevyšlo, ale jsem ráda, že to tentokrát můžu napravit. :)

  OdpovědětVymazat
 22. Budu to zkoušet poprvé, ale jdu do toho! Určitě se přihlásím..

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj,
  moc se omlouvám za komplikace, ale chtěla bych se odhlásit :\ teď na tom nejsem finančně zrovna nejlíp protože se chystají Vánoce a já jsem trošku neodhadla jak to všechno bude. Takže se tedy omlouvám :(

  OdpovědětVymazat
 24. Omlouvám se, ale z důvodu naštvání rodičů nedostanu peníze na knihu. Moc se omlouvám, ale chci to zrušit. Moje přezdívka je CariCarli. Děkuju a ještě jednou promiňte :/

  OdpovědětVymazat
 25. Škoda, že jsem na Knižíška narazila až teď.... Ráda bych se zapojila, škoda, že je už pozdě :(

  OdpovědětVymazat