The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: Blogtour s Mořem klidu - konečně vyšlo!

středa 30. října 2013

Blogtour s Mořem klidu - konečně vyšlo!

Schyluje se ke konci naší mořeklidové blogtour, protože dnešek je dnem, kdy si konečně můžete tuto skvělou knížku objednat. A věřte mi, stojí to za to!

Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí.
Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi pěkně daleko od těla. Tenhle úmysl jí ale vydrží jen do chvíle, kdy se potká s Joshem Bennettem. Je osamělý stejně jako ona. A neuvěřitelně přitažlivý.
Joshův příběh zná kdekdo: všichni lidé, které miloval, zmizeli z jeho života. Teď má sedmnáct roků a zůstal úplně sám. A když je vaše jméno synonymem pro smrt, lidi se s vámi moc nebaví. Až na Nastyu. Ta se naopak Joshe drží jako klíště a postupně se stává součástí každé stránky jeho života.
Táhne je to k sobě, jiskří to mezi nimi stále silněji. Ale zároveň se Josh začíná zamýšlet nad tím, jestli se někdy dozví všechna tajemství, která před ním Nastya skrývá. A vlastně ani sám neví, jestli se je dozvědět chce.
Jestli se stále nemůžete rozhodnout, zda do knihy jit nebo ne, můžete se podívat na názory několika vybraných blogerů a posoudit, jestli by mohla stát za to. Pokud si ještě nejste jistí, koukněte se na teasery z knihy nebo na krátkou, mnou vybranou ukázku.

A pak?
Pak už si stačí Moře klidu objednat na stránkách nakladatelství. Určitě neproděláte, je to jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední době četla!

1 komentář:

  1. Jsem fakt ráda, že jsi mi tuhle knížku doporučila. Je fakt úžasná. Děkuju! :)

    OdpovědětVymazat