The Hunger Games 32x32 LogoLeopard Print Pointer Books are my passion...: On my wishlist (#1)

neděle 3. února 2013

On my wishlist (#1)

Sobotní meme z dílny Book Chick City, jehož cílem je zveřejnit knížku, kterou již dlouho chceme vidět ve své knihovničce.

Anotace
Nano. Svět uvnitř lidského těla, svět v mase, svět mezi nervovými zakončeními. A v něm se odehrává bitva mezi těmi, kdo chtějí ovládnout lidskou mysl, a těmi, kdo jim v tom chtějí zabránit. Mezi nimi jsou i Noah a Sadie, jejichž blízké zničil boj o moc, který vedou bratři Armstrongovi, podivná Dvojčata, která touží ovládnout svět a vytvořit utopickou společnost bez konfliktů a válek, bez hladu a strádání. Jenže jak vést válku v nanosvětě, kde stačí šikovně "předrátovat" pár nervových spojení a z člověka je rázem jen loutka? Strhující thriller, který balancuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím.Tuhle knihu už jsem chtěla předtím, než jí CooBoo vydalo, protože jsem věděla, že to bude naprostá pecka. Co jsem četla z recenzí, tak to JE pecka. Ráda bych si jí pořídila, ale když vejdu do knihkupectví, vždycky mě zaujme i něco jinýho (no ve slevách Zavržený a Crescendo dohromady za 400,- nekupte to! =D), což mě štve, ale doufám, že se k tomu jednou dostanu. ^^
Anotace
Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek.
Pokračování Nadpozemské vás naprosto uchvátí a vy nebudete moci přestat číst.


Je to někdy před Vánoci, kdy jsem si konečně přečetla Nadpozemskou, a to jedním dechem. Sice byla z knihovny, ale rozhodně by mi nevadilo, kdybych tohohle miláčka měla v knihovničce dřív než první díl, hlavně jsem zvědavá, jak to s ní dopadne a taky s Tuckerem a Christianem. Skončilo to TAK napínavě! Vy, co jste to četli, určitě ten stav, který prožívám, chápete, už se opravdu nemůžu dočkat, až se ke mně Zasvěcená dostane (mohla bych taky přidat další poličku, těch velkých knih je docela dost =D).

5 komentářů:

 1. Obě tyhle knihy chci taky! :DD
  Nejvíc chci dvojku Nadpozemské, protože ta jednička byla fakt skvělá a jsem taky zvědavá jak to všechno dopadne :DD.. A Bzrk mě taky hrozně láká.. Ach jo chudák peněženka :D

  OdpovědětVymazat
 2. Máš krásný blog '') Když budeš mít čas zastav se i u nás :)

  OdpovědětVymazat
 3. Na Zasvěcenou se taky těším :). Nesnáším, když nevím, jak to bude dál! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Na Zasvěcenou se taky těším :). Nesnáším, když nevím, jak to bude dál! :D

  OdpovědětVymazat